java hry - sportovní - s. 4

sportovní
java hry
arkády
java hry
akční
java hry
různé
java hry
hlavolamy
java hry
plošinovky
java hry
stolní
java hry
vánoční
java hry
cartoon
java hry
automaty
java hry
logické
java hry
3D
java hry
strategické
java hry
závodní
java hry
 

Nejstahovanější sportovní java hry - s. 4

1 2 3 4 5
java hra Crash Rally

Crash Rally

Vyhraj nebo zemři je tvůj cíl. Se svým autem dostaň ze silnice tvé vyzbrojené protihráče. Vychutnej si potěšení z toho, jak strhneš nepřítele, aby v plné rychlosti narazil proti zdi.

 

java hra Real Superbike

Real Superbike

Jak vypadá zážitek z opravdové rychlosti? Sedíš na nejlepší závodní motorce, asfaltová trať ubíhá k cílové rovince a tvým soupeřům dochází, že tento závod je pro ne ztracený. Skvělé motorky, bláznivá rychlost, prudké zatáčky, neúprosní soupeři, hokot motorů a peníze. Všechny tyto prvky najdeš v novém závodním simulátoru od Qplaze TM. Připraveno je deset tratí v různých malebných koutech světa, čtyřy druhy závodních motorek a možnost jejich vylepšení. Navíc je chování motorek na dráze zpracováno tak, aby se co nejvíce přiblížilo realitě. Ukaž všem, že jsi to právě ty, kdo si zaslouží titul "Král asfaltu".

 

java hra Global Grand Prix

Global Grand Prix

Celkem 9 sérií tratí, tabulky hodnocení, šampionát, vylepšitelné vozy, další tratě ke stažení…tohle všechno a ještě mnohé další herní "požitky" ti budou dopřány, když si zapaříš hru "Global Grand Prix".

 

java hra Cruize Control

Cruize Control

Máš poničené brzdy a jediná možnost, jak přibrzdit svůj vůz je vjet na retardér. Takže nasedni, uchop pevně volant a zkus se zhostit této nezáviděníhodné situace co nejlépe.

 

java hra Euro Free Kick

Euro Free Kick

Atmosféra by se dala krájet! Finální momenty poháru Euro 2004 a hra se bude rozhodovat přímými volnými kopy. Ve vzduchu je cítit obrovské napětí, těžko se plně koncentrovat na kop. Dokážeš to? Anebo přenecháš pohár soupeři, který s ním odkráčí vstříc obrovské slávě?

 

java hra Battle of Empires 2

Battle of Empires 2

Ve válce o Red Cliffs se vojska Liu Beia a Sun Quana spojila, aby bok po boku bojovala proti Cao Cao. Vojska aliance zaznamenala nečekaný úspěch - Cao Cao teď utíká na sever skrze Huarong Valley! Je tedy Chiu Zilong, elitní bojovník armády Lia, dobře připraven na souboj, který všechno rozhodne?

 

java hra M-Football

M-Football

Skvělá hra pro všechny milovníky fotbalu! Staň se profesionálním fotbalovým brankářem a pochytej všechny míče, které míří do tvé sítě. Každý další level, do kterého se dostaneš, je rychlejší, než byl ten předchozí! Zvládneš udržet tempo?

 

java hra Race2Kill

Race2Kill

Race2Kill je závodní hra v kombinaci s akční střílečkou. Dráha je neustále bitevním polem mezi řidiči jednolivých aut, kteří využívají nejrůznější zbraně jen aby dojeli do cíle první! Na trase je také mnoho pastí jako například olejové skvrny nebo miny, hráč tak musí dávat dobrý pozor! Hra nabízí 9 tratí ve třech různých zónách, 4 auta na výběr, zbraně, které můžete vylepšovat, a bláznivé protihráče proti kterým budete závodit.

 

java hra Desert Rally

Desert Rally

Takže…myslíš si o sobě, že jseš "drsňák"? Tak si to zkus ověřit v závodu se čtyřmi nejlepšími jezdci "Desert Rally"! V závodu, kde neplatí žádná pravidla! Když se k tobě některý z jezdců dostane dostatečně blízko, strč do něj, nebo jej skopni z motorky - prostě udělej všechno pro to, aby ses dostal před své soupeře. Tahle hra ti vžene adrenalin do žil!

 

java hra Car Racer

Car Racer

Je to jednoduchá, ale ohromně zábavná hra! Musíš jet šíleně a přitom se vyhýbat autům, náklaďákům a motorkám na silnici. Body získáváš za svezení stopařů, kteří čekají na pravé straně vozovky. Vzít s sebou můžeš ovšem pouze 4 osoby. A nestačí jen tak jet...musíš také sledovat ukazatel poškození tvého vozidla a provádět pravidelné zastávky pro opravy. To samé platí také o palivu. Takže? Máš na to být skvělým řidičem, kterému tohle všechno nedělá problémy?

 

java hra Ping Pong Xtreme

Ping Pong Xtreme

Ping Pong Xtreme je adrenalinem nabitá sportovní hra. Jednak si užiješ zábavy z klasického Ping Pongu, která bude ale okořeněna neobvyklými možnostmi. Otestuj, jak se umíš trefovat, střílet, a jak máš dobrou reakci. Zapoj se také do dlouhodobé ligy a turnajů s ostatními, abys věděl, jak jsi dobrý.

 

java hra Fatal Ko Boxing

Fatal Ko Boxing

Jseš příznivcem klasického boxu? Pak je tahle hra určena právě tobě! Pokus se vyhrát boxerskou trofej! Kombinace skvělé grafiky a zvuku spolu s dlouhým herním časem.

 

java hra Air Strike 1944

Air Strike 1944

Vzdušné souboje nikdy nebyly víc vzrušující a zábavnější! Odporný diktátor Darkstein se roztahuje po celé Evropě. Jen Anglie ještě odolává jeho ničivé armádě. Darkstein chystá finální drtivý útok na Londýn. Anglie se proto rozhodne požádat o pomoc Spojené státy, jenže času už mnoho nezbývá. A tak přichází na řadu poslední možnost: zavolat Air Strike, elitní letku s pravými chlapy...

 

java hra Rayman Bowling

Rayman Bowling

Je tu Rayman, aby tě vzal na bowlingovou dráhu. Následuj ho a ukaž co je v tobě! V raymanově bowlingu můžeš hrát tradiční bowling nebo zvolit nekonvenční dráhu, kde se vyhýbaš dírám, kamenům a dalším překážkám.

 

java hra Table Top Tumble

Table Top Tumble

Poraž všechny oponenty v téhle bláznivé hře a staň se absolutní špičkou. Takže... vyber si jezdce, nastartuj motor a hurá na to!

 

java hra Rugby Nation

Rugby Nation

Hra Rugby Nation tě vtáhne do největšího světového turnaje. Kopni na bránu a získej body pro svůj tým.

 

java hra Infinity Racer

Infinity Racer

Jsi automobilový závodník. Tvojí úlohou je zajet trať v určitém čase. Pokud to stihneš v daném čase, je pro tebe připravená další trať. Pokud trať projedeš v kratším čase než je bonus čas, dostaneš extra body. Za čím kratší čas se ti podaří projet trať, tím víc bodů získáš. Vyhýbej sa překážkám a dírám na cestě. Pokud se ti podaří trať projet bez poškození, získáš bonus +100 bodů. Tlačítko 5 slouží na odstartování úrovně. Tlačítkem 2 dáš povel na zrychlení. Auto automaticky zrychluje do rychlosti 160km/h. Pokud chceš jet rychleji, musíš mačkat tlačítko 2 znovu a znovu. Doprava, doleva se auto ovládá klávesami 4 a 6. Na zpomalení slouží klávesa 8. Klávesou 0 si zapínáš, vypínáš světla. V pravém horním rohu je zobrazené poškození auta, vlevo dole je tachometer a vpravo dole je časomíra.

 

java hra Flitzer

Flitzer

Stranou všech fotbalových pravidel zápasíš s akrobatickými kousky a triky, abys získal přízeň publika. Tvojí jedinou zbraní je šarm a bezvadné sexy tělo.

 

java hra Downhill

Downhill

Bezkonkurenční lyžařská zábava! Sjezdové lyžování může být velmi nebezpečný sport, ale princip hry je velmi jednoduchý - lyžuj z kopce a projížděj brankami, přičemž se nezapomeň vyhnout stromům a ostatním překážkám. Zvládneš dokončit každý ze závodů v nejlepším čase?

 

java hra Jet Ski Extreme

Jet Ski Extreme

Pokud jsi na prázdninách, nezáleží na tom, jestli jsi na Maledivách nebo na Hawai. Důležité je, aby jsi byl připraven zvládnout všechny závody na moři. Ukaž co v tobě je v náročném závodě na vodních skútrech.

 

java hra Marcel Desailly Pro soccer

Marcel Desailly Pro soccer

V poháru Gameloft Cup objevíte skutečné týmy vybrané pro vrcholné fáze soutěže. V Mistrovství se utkáte s každým týmem v prvním utkání a odvetě a pokusíte se v co nejvíce utkáních zvítězit, abyste získali titul Mezinárodního mistra.

 

java hra Real Rugby

Real Rugby

Sestav tým s Jonnyem Wilkinsonem v první skutečné ragbyové simulaci na mobilu. Pociťte sílu ragby a doveďte Váš tým k vítezství. Ragby nikdy nebylo tak snadné!

 

java hra Formula GP

Formula GP

Zápach pálících se pneumatik a pocit nutnosti stále rychlejší jízdy. Usedni za volant turbo-rychlého vozidla v této extrémě inteznivní závodní hře! Sešlápni pedál až na podlahu a vyhraj Grand Prix na třech různých okruzích. Závoď proti času a ostatním soupeřům aby jsi byl nejrychlejší... a nejlepší!

 

java hra Flowboarding

Flowboarding

Sjeď obrovskou mobilní vlnu a ohrom diváky fantastickými kaskadérskými kousky. Realistická "Siemens Wave Tour" simulace turnaje ve sjížení umělé vlny. Máš k dispozici 13 různých triků, tak schválně, jestli je zvládneš.

 

java hra Juggler

Juggler

Nauč se parádně žonglovat se skleněnými koulemi. Pohybuj se žonglérovýma rukama tak, aby ti žádná nespadla na zem. Trik je v tom, že obě ruce se pohybují současně stejným směrem.

 

java hra Football Party

Football Party

Kdo by nesnil o tom, že se stane slavným fotbalistou. Ale jen v této hře je možné si zahrát fotbalového fanouška, pouličního fotbalistu, profesionálního hráče a dokonce žít život fotbalové superhvězdy! Objevuj bláznivý svět fotbalu na svém mobilu ve 32 divokých minihrách. Startuj mexické vlny, hlavičkuj, nauč se dobře poslaným míčem bořit zdi, ovládni triky a finty fotbalových hvězd a skóruj jako o život!

 

java hra Hoop Star

Hoop Star

Trénuješ střelbu na koš na kurtu uprostřed města. Začínáš nácvikem a pak si zahraješ i celý zápas. Staň se Hoopstar!

 

java hra Urban Soccer

Urban Soccer

Vzrušující forbalová hra, která vám zaručeně přinese nevšední fotbalové zážitky. Tato hra je oživana úžasnými magickými schopnostmi: oheň, led, blesky a teleport.

 

java hra Ball On The Wall

Ball On The Wall

Vyzkoušej si squash na garážových vratech. Víc bodů dostaneš, když se trefíš do pneumatik, kytar, plechovek a sklenic. Druhý míček se objeví po získání každých 250 bodů. Když se mineš, ztratíš jeden život.

 

java hra Euro Shootout 1

Euro Shootout 1

Napjatý moment. Penaltový rozstřel mezi Anglií a Itálií, který rozhodne o vítězi celé soutěže. Pět největších hvězd z každého týmu se zůčastní tohoto rozstřelu. Vyber si tým a připrav se na mocné hvízdání z řad diváků. Pokud ti koluje fotbal v žilách, s chutí do toho!

 

 

2010 - 2013 JavaHry.Net
kontakt zavináč JavaHry.net
zásady ochrany osobních údajů